הסיפור של יינות אילת

לקוחות מאז: 2014

על דולי וערן

בשנת 2021 זכתה יינות אילת בפרס "בר היין הטוב ביותר בישראל" בתחרות שנערכה כחלק מתערוכת היין החשובה בישראל – סומלייה. איך מחסן הפצה ובו חנות יין באזור התעשייה של אילת הגיע בכלל לתחרות ברים ומסעדות ולקח בה את המקום הראשון? מי שמכיר את יינות אילת כחלוצת קונספט חנויות היין המארחות בארץ יודע לגמרי איך. ביינות אילת תמצאו חוויה קולינרית, תרבותית וחברתית וכמובן יין מעולה. 

אבל דולי וערן תמיד חושבים חדשנות ויזמות ומתוך חזון וחלום ותיק על בניית מלון יין מעל החנות, פעלו במשך למעלה מ-5 שנים עד שקיבלו תב"ע המאפשרת בניה של בניין בן שבע קומות מלונאיות שבבסיסו תמשיך יינות אילת לפעול ולפעום. 

איפה התחלנו

בהטמעת תוכנת ניהול תזרים מזומנים וחיבורה למערכת הנה"ח של החברה וחשבונות הבנקים שלה, תוך הכשרת צוות ההנהלה לניהול תזרים מבוסס תחזיות בסביבה דינמית.

איך המשכנו

יינות אילת היא אחת מלקוחות סמוראי 360 (מעגל מצומצם ומובחר של לקוחות המקבלים שירות קבוע ומתמשך לאורך שנים על בסיס חודשי) וככזו היא נהנית מכלל השירותים והיכולות שיש לנו להציע. עם התפתחות העסק ליווינו את הקמת המחלקות החדשות, עיצבנו מחדש את המבנה הארגוני והגדרות התפקיד, סייענו בעיצוב והטמעת מסגרות ניהול ודיווח, בנינו תוכנית עסקית למלון העתידי וליווינו פגישות עם משקיעים ומפעילים פוטנציאליים, ערכנו כמה סבבי גיוסי הון וכמובן שאנחנו ממשיכים ללוות את דולי וערן על בסיס קבוע בכלי בקרה תקציבית וניהול תזרים.

מה למדנו מערן ודולי 

המפתח להצלחה עסקית יוצרת סקרנות אינסופית, מרדף מתמיד אחר ידע, נכונות לנסות דברים חדשים וגם לדעת לשחרר כשצריך. ההצלחה תמיד נובעת מראייה לטווח ארוך, מבלי לאבד את גמישות המחשבה והפעילות, ובעיקר מבלי לשפוט ולבקר אלא ליצור ולשפר.  

מה ערן ודולי למדו מאיתנו

״למדנו כי כמעט הכל בחיים אפשר להכניס לאקסלים (אפילו את מודל IKIGAY). למדנו שאפשר למצוא שותף לדרך שרואה את העשייה שלך ועוזר להשחיז אותה. למדנו טוב יותר את הנושא הפיננסי והבנו כי תזרים הוא סם החיים של העסק. והכי חשוב מכל זה, הוא הפן האנושי של הסמוראים.״

עוד על הלקוחות שלנו

הספקה לתעשיה
תיאטרון אלעד
החוף של מוש