fbpx

A Boost of Knowledge

השירותים שלנו

ידע הוא כח, אבל מעבר לזה, ידע מעניק כלים כדי לדעת באיזו דרך לבחור.

כדי לאבחן את הבעיה ולאתר את הפתרון המיטבי, פיתחנו ארגז כלים אותו אנחנו מתאימים אישית. באיזה כלים שנחליט להשתמש, הפתרון תמיד יביא בחשבון את התמונה הגדולה והמוצלחת, כך שאת החרדה, אי הוודאות, חוסר הסדר והתקיעות (לא עלינו) יחליפו תקווה, אופטימיות, סדר, שליטה. וכמובן, הצלחה.

Strategy

כתיבת תוכניות עסקיות

תכנון לטווח ארוך, כולל תוכניות עסקיות ותוכניות עבודה לעסקים חדשים וקיימים, ליווי עסקאות למכירת/רכישת עסקים, ליווי שוטף של עסקים והכוונה אסטרטגית מתמשכת המתבססת על מתודות כלכליות ועסקיות וניסיון של הרבה שנים ואלפי עסקים.

אסטרטגיה נמצאת בפרטים הקטנים

הצלחה נבנית כמו בניין. אם לא נניח בשבילה יסודות חזקים וטובים, לא יהיה לה קיום לאורך זמן. 

וכאן בדיוק נכנסת האסטרטגיה. ההחלטות והצעדים שנלווים להצלחה הם תוצרי חשיבה אסטרטגית. באסטרטגיה מצד אחד, נדרש תכנון כדי להתוות דרך ברורה לטווח ארוך ככל האפשר ומצד שני צריך להישאר גמישים ויותר מאתגר מזה – מהירים. קצב השינויים והאירועים כיום גבוה מאי פעם ודורש זמני תגובה מהירים בהתאם. בלי ניסיון בשטח של תכנון, יישום, מעקב והפקת לקחים, זה די בלתי אפשרי לייצר תכנית אסטרטגית הניתנת למימוש לאורך זמן. 

אנחנו מביאים איתנו ניסיון מצטבר בתכנון וחשיבה אסטרטגית והניסיון הזה מאפשר לנו להוות מרכיב חשוב בצוות החשיבה האסטרטגית שלכם ואף להוביל תהליכי תכנון אסטרטגי ויישומם.

The essence of strategy is choosing what not to do

Sourcing

גיוס מימון ואשראי

גיוס מימון ואשראי, החל מגיבוש נכון של הצורך והיכולת, דרך תכנון תמהיל המימון הנכון וכלה בגיוס מוצלח לאחר מו"מ הנדרש על פי התכנית.

אמצעים נמצאים בפרטים הקטנים

כסף הוא הדלק במנוע הפיתוח של העסק. כשהעסק צומח הוא צריך משאבים – עובדים, מלאי, מכונות וכן הלאה. והנה משהו חשוב לקחת בחשבון – לא משנה כמה כסף יש לכם, אתם תמיד תצטרכו יותר. הסיבה לכך היא רציונאלית ואפילו מתמטית ובמדע הכלכלה היא נקראת אפקט המינוף – leverage effect. זוהי נוסחה מתמטית הממחישה את היתרון שבשימוש בחוב וכיצד ניתן להגדיל באמצעותו את התשואה על ההון העצמי. בשימוש נכון ניתן למנף במינימום סיכון תוך הגדלה ניכרת של הרווח. בשימוש לא נכון זה עלול להיגמר רע. ובשביל זה אנחנו כאן.

אנחנו מומחים במינוף. ואנחנו יודעים לעשות זאת במגוון דרכים, כך שהדרך שנתווה עבורכם תהיה מותאמת אישית ותצפה את פני עתיד. זה לא מספיק להצליח 5 שנים, או אפילו 10. החוכמה היא להצליח חיים שלמים.

The only source of knowledge is experience

Success

בקרה תקציבית ותזרימית

שיפור התוצאה העסקית וניהול כלכלי: בניית תקציבים וניהולם, תהליכי בקרה, כלי מדידה כלכליים ופיננסיים, ניהול תזרים, ליווי מתמשך.

הצלחה נמצאת בפרטים הקטנים

הצלחה מוכרעת בסופו של דבר בעבודה סיזיפית, עקבית ויומיומית הממוקדת במה שחשוב ויעילה בלאתר כשלים ולתקן אותם. המרכיבים בעסק הם כמעט אינסופיים ובלי יכולת אבחנה מדויקת קשה לאתר פתרונות נכונים וליישם אותם בהצלחה והמסע הזה מתמלא כל הזמן בשאלות ותהיות.

אנחנו כאן בשביל סימני הקריאה (וגם בשביל עוד סימני שאלה). על שאלות רבות שיעלו נדע לענות באופן מיידי ומדוייק ויותר חשוב, נדע לשאול ביחד איתכם את השאלות הנכונות. אתם תרוויחו מהידע שלנו ושל כל הלקוחות האחרים שלנו בעבר ובהווה. והנה עובדת בונוס – רוב הלקוחות של שירות זה נמצאים בו כעשור ואף יותר.

Eighty percent of success is showing up

Synergy

ייעוץ ארגוני

ייעוץ ארגוני הכולל גיבוש מבנה ארגוני מיטבי לפעילות העסקית, הגדרות תפקידים, מסגרות ניהול ודיווח, מתן כלים ארגוניים, נהלים וכל מה שעושה סדר בברדק של כל עסק (גם שלנו, תרגישו בנח).

הרמוניה נמצאת בפרטים הקטנים

האנשים שעובדים בעסק שלכם אחראים על הצלחתו יותר מכל. את זה אתם כבר יודעים, אבל לא בטוח שיש לכם את הזמן והכלים לעשות את הנדרש כדי שכל עובד בארגון יזכה לקרקע הדרושה לו כדי שיוכל לשגשג בעצמו ולגרום לעסק שלכם לשגשג. הבודהיסטים אומרים שאתה אף פעם לא טובל באותו הנהר פעמיים, כי הוא משתנה כל הזמן וזה נכון גם לגבי המציאות שלנו. היא משתנה ומשנה את הגדרות התפקיד שלנו ולכן כל תקופה כדאי לחזור אליהן, לדייק ולתאם ציפיות מחדש.

אנחנו יודעים שתהליך ייעוץ ארגוני הוא זה המפיח תקווה וחדוות יצירה מחודשות ופעמים רבות מוביל לפריצת דרך בתוצאות החברה. וזה בדיוק מה שאנחנו נעזור לכם לעשות.

Nothing is forever except change

Spaces

מימון נדל"ן

ליווי בתכנון, גיוס וניהול מימון נדל"ן ומשכנתאות פרטיות ועסקיות לרוכשי דיור פרטיים, משקיעים ובעלי עסקים. 

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן נמצא בפרטים הקטנים

נדל"ן הוא תחום שאנחנו מאוד אוהבים, בעיקר כי הוא משלב אספקטים שונים ומגוונים. זהו תחום משמעותי בכל קנה מידה בחיינו האישיים והעסקיים. הוא מייצר אתגרים מורכבים בתחומים שבהם אנחנו עוסקים והוא בעל היכולת להשיא למשקיעים בו תרומה גדולה עד כדי משנת חיים. כדי לדעת לגייס את המימון הטוב ביותר לביצוע עסקת נדל"ן טובה, אתם צריכים להבין בכל החזיתות ולדעת לקשור את כולן עד למיצוי העסקה וקטיפת פירותיה. 

הידע לממן נדל"ן באופן מיטבי והיכולת היצירתית הנגזרת ממנו בשילוב ניסיון מצטבר של אלפי עסקאות הוא אחד הכלים החזקים ביותר שאנחנו מציעים ללקוחותינו במשימת יצירת העושר עבורם. 

אנחנו מומחים גם במשכנתאות פרטיות, למדנו להעניק את השירות החשוב הזה גם לזוג צעיר בתחילת דרכו שקונה את דירתו הראשונה ונתקל בפעם הראשונה בחייו במושגים כמו ריבית הפריים, קל"צ והלוואת גישור. ואל תדאגו, אחרי שתסיימו איתנו את התהליך, תדעו בדיוק מה כל אחד מהמושגים אומר, או שתוכלו לקרוא עליו בנכס שרכשתם ביחד איתנו.

In real estate, you make 10% of your money because you're a genius and 90% because you catch a great wave

A Boost of Closeness

אנחנו כאן. בואו. אתם יכולים גם לכתוב או להתקשר. לא משנה מה, מבטיחים שיהיה מוצלח.

phone icon
phone icon Whatsapp icon email icon